JEX - Glamourous Butterfly Strawberry (Japan Edition)
JEX - Glamourous Butterfly Strawberry (Japan Edition)
JEX - Glamourous Butterfly Strawberry, This is a special strawberry parfait scented condom. Natural latex with gel top design, releasing the air from the receptacle is not required.
| Condom Specifications | |
| Material | Latex |
| Diameter | 32mm |
| Circumference | 100.5mm |
| Width | ±50mm |
| Length | ±170mm |
| Color | Pink |
| Pattern | No |
| Odor | Strawberry |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Japan |








