Durex - Elite Ultra Thin (HK Edition) 10 Pcs
Durex - Elite Ultra Thin (HK Edition) 10 Pcs
Durex - Elite Ultra Thin, are super fine with sensi-fit and extra lubricant for greater feeling. They are on average 20% thinner than our standard latex condoms while still providing high level of security and protection.
| Condom Specifications | |
| Material | Latex |
| Diameter | 33mm |
| Circumference | 104mm |
| Width | ±52mm |
| Color | Colorless |
| Pattern | No |
| Odor | Latex |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Hong Kong |




