Sagami - HOT KISS (Japan Edition)
Sagami - HOT KISS (Japan Edition)
Sagami - HOT KISS, How do you make a woman feel comfortable using a condom? Try this condom that is activated and generates a warm sensation in response to the body’s moisture!
| Condom Specifications | |
| Material | Latex |
| Diameter | 33mm |
| Circumference | 104mm |
| Width | ±52mm |
| Length | ±180mm |
| Color | Pink |
| Pattern | No |
| Odor | Rubber |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Japan |










