A-One - Hame Kyun School Air Doll Himari Seino
A-One - Hame Kyun School Air Doll Himari Seino
The perfect body and endless versatility of the Hame Kyun School Air Doll Himari Seino makes you fall instantly in love with this inflatable anime schoolgirl sex doll. Her position is always open to your every need, receiving you with open legs and a cute look on her face. Dress her up in a Japanese school uniform, put some sexy underwear on her perfect curves, and insert your favorite masturbator for extra fun!
Remarks:
No clothes included
| Doll | |
| Dimensions | T: 140cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Number Of Hole | 1 |
| Hole Slot Dimension | W: 12 cm x D: 18 cm |
| Compatible With Masturbator | Approx. up to 500g |
| Included Parts | Love Doll x1, Lotion x1, Masturbator x1 |
| Imported From | Japan |
Related Products
Do you ever dream of a set with a cute Japanese anime schoolgirl? The Hame Kyun School Air Doll Mei Mizuhara is a fantastic inflatable sex d..
Inflatable sex dolls are practical and so much fun! They are simple to store, you can move them around easily, and you can play dress them up. The&nbs..
While the A-One - Hame Kyun Secret After School Meiki is designed as the perfect match for the inflatable Hame Kyun School sex dolls, it als..





















