Lelo - Insignia Tiani™ 24K Couples Massager
Lelo - Insignia Tiani™ 24K Couples Massager
Lelo - Insignia Tiani™ 24K Couples Massager, Featuring a ring of 24k gold laser-engraved with a unique serial number and a new dual-motor design for more power than ever before, TIANI™ 24k makes every sexual encounter feel special, memorable and luxurious. Designed to be worn internally by the woman during intercourse, the powerful vibrations – remote controlled and featuring exclusive SenseMotion™ technology – enhance the sensations for both partners. The petite, smooth silicone form offers a more fulfilling feeling for her and more intensity for him, and it’s flexible enough to suit all body types and positions.
| Female Vibrators Specifications | |
| Remote Distance | 12m |
| Electric Mode | Vibration |
| Pattern | 8 Levels |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Submersible |
| Insertable Length | 7.82cm |
| Total Length | 78 x 44.5 x 32 mm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 120mins |
| Standby | 90 days |
| Travel Lock | No |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, Lotion x1, Storage Bag x1 |
| Warranty | 1 Year |
| Imported from | Sweden |






































