Sagami - Vacuum Fit Latex Condom (Japan Edition)
Sagami - Vacuum Fit Latex Condom (Japan Edition)
Sagami - Vacuum Fit Latex Condom (Japan Edition) applied a viscous lubricant, 85 times viscosity than normal (Sagami standard)!
The new combination of lubricant is applied to the inside of the tip which gives you a sense of unity with a completely different sensation.
| Condom Specifications | |
| Material | Latex |
| Diameter | 33mm |
| Circumference | 104mm |
| Width | ±52mm |
| Length | 180±10mm |
| Color | Pink |
| Pattern | No |
| Odor | Odorless |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Japan |




