Durex - Fetherlite Closefit Condom
Durex - Fetherlite Closefit Condom
Durex - Fetherlite Closefit Condom, Closefit with a nominal width of 49mm to enjoy your sex.
| Condom Specifications | |
| Pack Size | 10pcs |
| Material | Latex |
| Diameter | 32mm |
| Circumference | 98mm |
| Width | ±49mm |
| Color | Colorless |
| Pattern | No |
| Odor | Odorless |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Hong Kong |

